ΑΚΟΥΣΑΤΕ, ΑΚΟΥΣΑΤΕ 🔔

Φίλοι, γνωστοί και άγνωστοι αγαπημένοι…

Οι μαθητές των Ε’ και ΣΤ’ τάξεων του Σχολείου μας φέτος για πρώτη φορά συμμετείχαν στον διαγωνισμό τραγουδιού “Καν’ το ν’ ακουστεί” του European School Radio με θέμα τη φιλία! Με την ψήφο των κριτών και των συμμετεχόντων σχολείων καταφέραμε να κατακτήσουμε την 5η θέση ανάμεσα σε 109 συμμετοχές!!! Πολλά μπράβο στους μαθητές και στους εκπαιδευτικούς που δούλεψαν για αυτό το αποτέλεσμα.

Σας καλούμε να στηρίξετε την προσπάθεια των μαθητών καθώς άνοιξε η ψηφοφορία κοινού για το αντίστοιχο βραβείο.

Για να ψηφίσετε τη συμμετοχή:

1. Μπείτε στο vote.europeanschoolradio.eu/vote και συνδεθείτε είτε με τον λογαριασμό σας στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (εκπαιδευτικοί και μαθητές), είτε με τον λογαριασμό Google σας.

2. Βρείτε το τραγούδι μας με κωδικό 9820 “Το τραγούδι της φιλίας”.

3. Ακούστε τουλάχιστον το μισό τραγούδι μέχρι να εμφανιστεί η καρδούλα την οποία πρέπει να πατήσετε για να ψηφίσετε ❤️.

4. Διαδώστε το!!!📢

Υπάρχει περίπτωση λόγω υπερφόρτωσης συστήματος η σελίδα να μην ανταποκρίνεται. Προσπαθήστε αργότερα.

Ευχαριστούμε πολύ για την στήριξή σας!!!

Κοινοποίηση άρθρου: